Ágazati adatfeldolgozó elemző munkatársat keres az AKI.

Az ország vezető agrárközgazdasági műhelye, az AKI Agrárközgazdasági Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság keresi új, pályakezdő munkatársait.

Amennyiben szeretnél egy nagy múltú kutatóintézetben, pezsgő kutatói és szakértői közegben dolgozni, hazai és nemzetközi kapcsolatokra szert tenni és elmerülni az agrárgazdaság rejtelmeiben, esetleg tudományos pályádat megalapozni, küldd el önéletrajzodat a karrier@aki.gov.hu, és beszélgessünk.

Ágazati adatfeldolgozói elemző

Feladatok:

  • Gazdálkodási adatok gyűjtése, feldolgozása, elemzése.

Elvárások:

  • BSc diploma.
  • Részletes és átfogó ismeretek a szántóföldi növénytermesztés/állattenyésztés/kertészet területén.
  • Felhasználói szintű MS Office (ezen belül erős Excel, Word) ismeret.
  • Önállóság, szorgalom.
  • Pontosság, precizitás.
  • Rendszerszintű gondolkodás.
  • Kiváló együttműködési készség.
  • Kiváló problémamegoldó képesség.
  • Fejlett kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • MSc diploma.
  • Adatbázis-kezelési ismeretek.
  • SQL-programozási ismeretek.
  • Jártasság összetett Excel-függvények és makrók használatában.
  • Angol nyelvismeret.
  • Ökonómiai ismeretek.
  • B-kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil munkahely.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fiatalos csapat.
  • Együttműködő és támogató környezet.
  • Tudományos és szakmai előmenetel támogatása.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a döntést követően azonnal betölthető.

Foglalkoztatási forma:

Alkalmazotti jogviszony 1 éves határozott idejű szerződéssel.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

1093 Budapest, Zsil u. 3–5.

  • Elektronikus úton a karrier@aki.gov.hu e-mail-címen keresztül.
  • Jelentkezésével hozzájárul adatai kezeléséhez a Toborzási adatvédelmi tájékoztató szerint.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok:

  • Részletes szakmai önéletrajz.
  • Motivációs levél a pozíció- és bérigény megjelölésével.

A cikkhez szemlézett írások:

Ágazati adatfeldolgozói elemző munkatársat keresünk